Przepisy

Walentynkowe afrodyzjaki od Helio

14 lutego obchodzimy wyjątkowy dzień. Walentynki to wspaniała okazja,
by obdarować ukochaną osobę upominkiem. Jeśli nie masz pomysłu jaki prezent mógłby ucieszyć twoją drugą połówkę, inspirujemy do przygotowania czegoś „od serca”. Ten dzień warto uczcić w wyjątkowy sposób. Seans filmowy, gra w planszówki, wspólne wyjście na basen czy na spacer… Podczas tych chwil warto zadbać również o przekąski-afrodyzjaki.
W tym pomogą Ci… Orzechy HELIO! Poznaj idealne propozycje na nadchodzące walentynki.

  • Prażone Orzechy Laskowe – to niezwykła chrupkość i intensywny aromat. Stanowią, pyszną, lekko słodką i zdrową przekąskę. Są prażone bez dodatku soli i tłuszczu. Świetnie sprawdzą się jako walentynkowy afrodyzjak.
  • Kolejnym pomysłem na zdrową i pyszną przekąskę podczas tego wyjątkowego wieczoru są pistacje prażone Helio Natura. To naturalny smak, bez dodatku soli, który idealnie sprawdzi się podczas wieczoru filmowego czy podczas spaceru.
  • Nerkowce pieczone przez wielu uważane są za najsmaczniejsze orzechy świata. Świetnie sprawdzą się jako walentynkowy poczęstunek, którym możesz podzielić się ze swoją drugą połówką.

Orzechy Helio to zdrowy i pyszny upominek dla ukochanej osoby. Walentynki już niebawem. Taki prezent z pewnością sprawi radość obdarowywanej osobie. Spędź ten czas w wyjątkowy sposób i w wyjątkowym towarzystwie!

Udanych walentynek!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *