Zdrowie i Uroda

Rola brwi większa niż myślisz – sprawdź te ciekawostki!

Brwi to jeden z najbardziej charakterystycznych elementów twarzy człowieka. Brwi wraz z rzęsami kształtują się w macicy już około 32 tygodnia, ale często są tak słabe, że są niewidoczne przez jakiś czas po urodzeniu.

Dlaczego brwi są ważne? Zerkniemy na kilka ważnych powodów, które pomogą Ci lepiej zrozumieć brwi i ich znaczenie. Chodzi o znacznie więcej niż tylko ładny wygląd osiągnięty z pomocą Hi Def Tinted Brow Gel Revitalash, czytaj dalej i przekonaj się sama.

Brwi chronią nasze oczy

Wraz z ewolucją człowieka straciliśmy większość włosów na ciele. Nie straciliśmy brwi. Dlaczego? Mają zalety ewolucyjne. Brwi chronią oczy przed:

  • potem,
  • brudem,
  • deszczem,
  • innymi zanieczyszczeniami.

Posiadanie jak najlepszej widoczności jest ważne przez cały czas, ale jest to tym bardziej znaczące, gdy jesteśmy w niebezpieczeństwie. W tym sensie brwi zapewniają nam bezpieczeństwo. Zatem poprawa gęstości brwi ma sens nie tylko z powodów estetycznych.

Brwi są wskaźnikiem zdrowia

Kiedy w naszym organizmie dzieje się coś złego, pojawiają się objawy. Wygląd naszych brwi może sygnalizować, że coś się dzieje. Wypadanie włosów jest oznaką problemów, takich jak nadczynność tarczycy. Podczas gdy utrata innych włosów na ciele może nie być tak oczywista, utrata brwi jest bardziej zauważalna. Ludzie często również pocierają brwi w odpowiedzi na stres, powodując niejednolite plamy. Wtedy wiedza o tym Revitalash jak nakładać może być znacząca. (Więcej informacji znajdziesz na: https://revitalash.pl/ )

Ewolucja brwi pomogła ludziom lepiej się komunikować

Brwi i ewolucja komunikacji międzyludzkiej są ze sobą nierozerwalnie powiązane. Pierwotnie mieliśmy wydatne brwi, które wyglądały onieśmielająco. Kiedy zaczęliśmy żyć w większych i bardziej zróżnicowanych grupach, musieliśmy komunikować się w inny sposób. Utrata łuku brwiowego dała nam bardziej elastyczne brwi.

Zmiany w mózgu i twarzy mogły wywołać tę zmianę, ale rezultatem była bardziej subtelna i przyjazna komunikacja. Było to korzystne, ponieważ do przeżycia potrzebujemy dobrych relacji z innymi ludźmi. Teraz już wiesz, że stosowanie Revitalash Defining Liner może Ci nawet pomóc w codziennych kontaktach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *