Zdrowie i Uroda

Labioplastyka warg sromowych

Życie intymne dla wielu kobiet ma ogromne znaczenie, warto zatem zadbać również o zdrowie miejsc intymnych. Niestety coraz więcej kobiet boryka się z problemem przerośniętych bądź zbyt dużych warg sromowych, na szczęście coraz częściej i coraz bardziej otwarcie rozmawiamy o tym problemie i szukamy pomocy. Przerośnięte wargi to nie tylko problem estetyczny, niejednokrotnie sprawiają one ból, a nawet utrudniają codzienne funkcjonowanie jak bieganie czy jazdę na rowerze. W wielu przypadkach powodują także dyskomfort psychiczny szczególnie w sytuacjach intymnych. Aby utrzymać miejsca intymne w nienagannej kondycji z pomocą przychodzi labioplastyka londyn, która może poszczycić się wieloma klinikami specjalizującymi się właśnie w labioplastyce.

Labioplastyka co to takiego

Labioplstyka to zabieg na który kobiety decydują się coraz częściej, coraz chętniej i otwarcie mówią też o wszelkiego rodzaju problemach intymnych. Tematy te przestają być krępujące i kobiety coraz częściej szukają pomocy. Zabieg labioplastyki polega na przywróceniu odpowiedniego kształtu warg sromowych, poprzez ich pomniejszenie, a w niektórych przypadkach także powiększenie. Jest to zabieg chirurgiczny na, który decydują się przede wszystkim kobiety, które odbyły kilka porodów. Często problem wielkości warg sromowych jest powodem do frustracji, a także dyskomfortu psychicznego, a nawet uczucia wstydu.

Kto może zdecydować się na zabieg labioplastyki

Ginekologia estetyczna w londynie staje się coraz bardziej popularna, coraz więcej kobiet mówi też otwarcie o swoich problemach intymnych i decyduje się na różnego rodzaju zabiegi z zakresu ginekologi estetycznej, są one już tak samo popularne jak medycyna estetyczna w londynie.

Jest wiele wskazań do tego aby móc przeprowadzić zabieg okolic intymnych. W pierwszej kolejności wskazaniem są zbyt duże wargi sromowe, powodujące dyskomfort, otarcia, a także wszelkiego rodzaju infekcje. Jednym z głównych problemów jest jednak silnie odczuwany dyskomfort w życiu seksualnym. Duża asymetria warg sromowych jest najczęściej związana z przebytym porodem, w takich przypadkach z pomocą wielu kobietom przychodzi ginekologia estetyczna Londyn posiada wielu lekarzy specjalizujących się w labioplastyce. Jest to zabieg polegający na przywróceniu naturalnego kształtu miejsc intymnych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *